Cennik usług

Udrażnianie ciśnieniowe kanalizacji

Usługi w zakresie udrażniania kanalizacji świadczymy przy użyciu sprzętu specjalistycznego, wysokociśnieniowego typu WUKO. Usługa obejmuje udrażnianie i czyszczenie zarówno magistral kanalizacyjnych, jak również przydomowych rur kanalizacyjnych. Oferujemy również czyszczenie myjni samochodowych z utylizacją piaskowników i substancji ropopochodnych.

Czyszczenie tłuszczowników, separatorów, piaskowników

Usługi w zakresie czyszczenia tłuszczowników, separatorów, piaskowników świadczymy przy użyciu sprzętu specjalistycznego, wysokociśnieniowego typu WUKO. Usługa obejmuje udrażnianie, czyszczenie i wywóz z utylizacją odpadu zakwalifikowanego do konkretnej kategorii za pomocą kodu.
Cena zależy od rodzaju odpadu, który określany jest kodem zgodnym z katalogiem odpadów.
Pracownicy Sanitrans pomogą Państwu określić rodzaj odpadu oraz przygotują kompletną wycenę.

Wywóz odpadów i ścieków poprodukcyjnych

sanitrans-beczki

Profesjonalizm zobowiązuje nas do najwyższej mobilizacji i gotowości do sprostania najtrudniejszym zadaniom. Posiadamy zezwolenia na transport 230 kodów odpadów, decyzję Powiatowego Lekarza Weterynarii dot. spełnienia wymagań wynikających z załącznika VIII Rozporządzenia Komisji (UE) NR 142/2011 z dnia 25 lutego 2011 r. w zakresie przewozu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 1, 2 i 3. Odpady stałe oraz ścieki powstałe w wyniku produkcji przemysłowej, w zależności od ich rodzaju, klasyfikujemy zgodnie z kodem odpadu i poszukujemy miejsca utylizacji. Zależy nam na tym, aby odpady utylizowane były w miejscu odpowiednim dla jego rodzaju zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Wynajem kontenerów budowlanych i komunalnych

Potrzebujesz kontenerów aby szybko i sprawnie pozbyć się odpadów po budowie? Wystarczy telefon do naszej firmy. Usługi wynajmu proponujemy przede wszystkim przedsiębiorstwom budowlanym znajdującym się na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia i okolic. Zadzwoń lub zakup usługę online a samochód z urządzeniem bramowym oraz kontenerami podstawimy pod wskazany adres.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi kontenerami budowlanymi i chcieliby uzyskać dodatkowe informacje, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajmij kontener online

Usługi ładowarką

indeks

Świadczymy usługi ładowarką Liebherr 574

  • załadunek
  • rozładunek
  • roboty ziemne
  • prace ziemne
  • wykopy
  • sprzątanie po budowach (gruz, piasek itp.)
  • równanie terenu
  • utwardzanie dróg
Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Nadszedł czas na zmianę pralki lub lodówki – nie wiesz jak wywieźć stary zużyty sprzęt RTV AGD? Zadzwoń do nas. Wszystkie wielkogabarytowe odpady zbierane są do kontenerów lub ciężarówek, wywożone i utylizowane. Szybko, sprawnie i ekologicznie. Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się wysłużonej meblościanki, zmywarki czy zalegającego w piwnicy telewizora kineskopowego – chętnie służymy pomocą.

Wywóz odpadów poremontowych

Jesteśmy świadomi, że nierzadko wynajęcie samego sprzętu nie wystarczy aby rozwiązać problem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujemy kompleksowy wywóz odpadów poremontowych. Do dyspozycji klienta oddajemy naszych pracowników i samochód ciężarowy. Po wykonanym zadaniu dbamy o formalności – każdorazowo wystawiamy karty przekazania odpadów.

Wywóz śmieci stałych

Świadczymy usługi w zakresie wywozu odpadów komunalnych dla firm na terenie Gminy Białe Błota. Dysponujemy pojemnikami o pojemności 120, 240 i 1100 l. Gwarantujemy regularny wywóz nieczystości zgodny z harmonogramem do pobrania na naszej stronie.

Pobierz harmonogram wywozu

Asenizacja

Obsługujemy posesje prywatne a także firmy i przedsiębiorstwa. Opróżniamy zbiorniki bezodpływowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Dysponujemy pojazdami przeznaczonymi do transportu odpadów asenizacyjnych, dzięki któremu szybko i sprawnie wykonujemy usługę. Zebrane nieczystości bytowe przewozimy do lokalnych oczyszczalni ścieków.

Zamów wizytę handlowca

Zamów wizytę handlowca

Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez P.U.K. Sanitrans Sp. z o.o. w celu wysłania odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Regulaminy do pobrania

Zasięg usług

Nasze usługi świadczone są na terenie Bydgoszczy (dzielnice) oraz gmin Białe Błota, Solec Kujawski, Osielsko, Niemcz, Sicienko, Szubin, Pakość, Inowrocław, Złotniki Kujawskie, Janikowo, Kołodziejewo, Gniewkowo, Jaksice, Rojewo

Szczegółowe informacje nt. świadczeń w danym okręgu udziela Biuro Obsługi Klienta.