Sklep

Praca

Kierowca samochodu asenizacyjnego

Kierowca samochodu asenizacyjnego plus dyżury na wody opadowe

Wymagania

prawo jazdy kategorii C
aktualny kurs na przewóz rzeczy
aktualne badania lekarskie i psychotesty

Oferujemy

Stałe zatrudnienie
Dobre warunki stanowiska pracy

Kierowca kategorii C + E

Wymagania
  • prawo jazdy kategorii C + E
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • mile widziany kurs ADR oraz kurs napełniania i wytankowywania cystern
Zadania
  • Transport krajowy odpadów innych niż niebezpieczne
Od kandydatów oczekujemy
  • Odpowiedzialności i sumienności
  • Min. 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności dbania o powierzone mienie
Oferujemy
  • Stałe zatrudnienie

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@sanitrans.pl lub pocztą na adres: P.U.K. Sanitrans Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12, 86-005 Białe Błota do dnia 31.08.2013 r.
Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z póź. zm.).

Można również zgłaszać się wypełniając formularz dostępny poniżej.

Zgłoszenie online

Dane podstawowe

Załącz plik CV